0544 487 90 96 - 0232 440 40 00 bilgi@sultanahmetyurt.com 

 

 

Enerji

Hizmette kesinti olmaması adına Su kesintilerine karşı su deposu ve elektrik kesintilerine karşı da jeneratör mevcutturi.

Yurdumuzda ortak TV ve dinlenme salonu bulunmaktadır.

Kahvaltı ve Yemek

Öğrencilerimiz Zengin kahvaltı ve yemek menüsünden ücretsiz olarak faydalanmaktadır. Kahvaltı ve yemek hizmetleri yurt binasındaki restoranda tabldot olarak verilmektedir.

Sağlık Hizmeti

Acil durumlarda müdahale etmek üzere revir odası bulunmakta sağlık hizmetleri ve ambulans hizmeti içinse özel sağlık kuruluşu ile anlaşmamız vardır. Ayrıca gece ve gündüz rahatlıkla ulaşılabilecek tam teşekküllü bir Devlet Hastanesi ve bir Özel Hastane konum olarak yurdumuza çok yakındır.

Güvenlik

Binamızda kapılar kişiye özel kartlı ve parmak okuyuculu sistem ile çalışmakta olup Özel güvenlik şirketi tarafından takip edilmektedir. Tüm yurt 24 saat kamera güvenlik sistemiyle sürekli görüntülenmekte ve geceleri idari memur ve güvenlik personeli kalmaktadır. Yurdumuzun standart güvenlik donanımında ayrıca, tüm odalar ve ortak alanlarda ısı ve duman detektörleri, yangın dolapları, yangın söndürücüler, yangın ve tahliye çıkışları, gaz detektörleri bulunmaktadır.