0544 487 90 96 - 0232 440 40 00 bilgi@sultanahmetyurt.com 

 

 

Özel İzmir SultanAhmet Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu

İnşaat ve işletmecilik alanındaki babamızdan  aldığımız 30 yıllık tecrübemizi  Ekin TÜRKMEN ve Esin TÜRKMEN Kardeşler olarak İzmir Buca’da öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Rahmetli Babaannemiz Sultan Ve rahmetli Dedemiz Ahmet Türkmen in isimlerini yaşatmak adına Özel İzmir SultanAhmet Kız öğrenci Yurdu olarak üniversiteli kız öğrencilere bir aile şirketi olarak hizmet vermekteyiz

Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmeleri esas amacımızdır. Yurdumuzda  öğrencilerimizin tüm ihtiyacları eksiksiz olarak özenle hazırlandı. Tamamı bayan profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerini güvenle emanet edebilecekleri bir yurt olduk.

Öğrencilerimizin sorunsuz bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve bir aile kuruluşu olan yönetim kadromuz ile öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

 

Sımsıcak bir ev ve bizler de kocaman bir aileyiz. Öğrencilerimizin hayatını kolaylaştırmak için çalışan enerji dolu bir ekip burada seni bekliyor olacak… Yeni şehre alışmaya çalışırken tüm işlerine yardımcı olalım. Senin için sadece güvenli ve konforlu konaklamanın ötesinde eğlenceli, sosyal, dolu dolu, bir hayat geçirmeni sağlayalım. ailenden ayrı kaldığın bu zorlu süreçte yanında olalım. Hayatının belki de en güzel anıları hatırlayacağın üniversite yıllarını daha da eğlenceli kılalım.

 Birlikte mutlu günler geçirmek dileğiyle…